Son Güncellenme: 10.08.2021 02.10

Temajet internet sitesi üzerinden satın alınan tüm ürün ve hizmetler, gerekli güvenlik önlemleri alındıktan sonra teslim edilmektedir.

Alıcı, ürün ve hizmetleri teslim aldıktan sonra dosya güvenliğinin de kendisinde olduğu kabul etmiştir. Açık kaynak kodlu dosyalara, sonradan, eklenecek herhangi bir zararlı yazılımdan tarafımız sorumlu değildir. Alıcı, site güvenliğinden kendisi sorumludur.

İnternet sitesi üzerinden ürün veya hizmet satın alan kişinin, ürün dosyalarını ticari ya da izinsiz olarak dağıtması ve paylaşması yasaktır. Aksi takdirde lisansın iptal edilmesi ve hukuki yollara başvurulması söz konusu olur.

Ürün satışı gerçekleştikten sonra özel isteklere bağlı olarak dosyalarda düzenleme yapılmamaktadır. Eğer, kullanımı engelleyen bir problem varsa en geç 5 (beş) iş günü içerisinde yeni bir güncelleme ile sorun çözülmüş olur. Düzenleme yapıldıktan sonra tüm satın alan kişilere gönderilir.

Satın alınan ürünün lisansı, yalnızca paket kapsamında değiştirilir. Eğer satın aldığınız paket, lisanslı domain değiştirme hakkı sağlamıyorsa değiştirme yapılmaz.

Satışı yapılan dosyalar, elektronik ortamda açık bir şekilde teslim edildiği için ücret iadesi yapılmaz.

Whatsapp İletişim
💬 Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?