Değerli müşterilerimizin bize sorduğu pek çok soru vardır. Bu sayfada en çok sorulan soruları derledik. Eğer sorunuzun cevabı bu sayfada yoksa bizimle iletişime geçin.

Tema Satın Aldım İade Etmek İstiyorum

Temajet’ten bir WordPress teması satın aldığınızda dijital ürün olarak gönderimi yapılır. Bu nedenle para iadesi mümkün değildir.

Lisanslı Domaini Değiştirebilir Miyim?

Satın aldığınız temalarda Profesyonel Paket (İki Lisanslı) şeklinde alırsanız 1 (bir) domain değiştirme hakkı, Gelişmiş Paket (Beş Lisanslı) şeklinde alırsanız 5 (beş) domain değiştirme hakkınız olur. Eğer bu paketleri satın aldıysanız lisansı domaini değiştirebilirsiniz. Eğer tek lisans satın aldıysanız 50 TL değerindeki Lisans Değiştirme Hizmeti’ni satın almanız gerekir.

Tema Dosyalarını Nereden İndirebilirim?

Tema dosyaları sipariş verip ödemeyi tamamlandıktan sonra gönderilen mailden indirebilirsiniz. Eğer maili kaybettiyseniz iletişime geçerek dosyaları yeniden talep edebilirsiniz.

Özel WordPress Teması Yapıyor Musunuz?

Evet, kişiye/şirkete özel WordPress temaları geliştiriyoruz. Temada istediğiniz özelliklere göre fiyat teklifi isteyin.

Tema/Hizmet Fiyatlarına KDV Dahil Mi?

Temajet.com internet sitesi üzerinden aldığınız bütün tema, eklenti ve hizmetler KDV dahil fiyatlardır.

Fatura Kesiyor Musunuz?

Evet, satın aldığınız hizmetlerin faturasını kesiyoruz. Bütün siparişlerin faturası, e-fatura şeklinde üye olduğunuz mail adresine gönderilir.

Ücretsiz Tema Kurulumu Yapıyor Musunuz?

Bir defaya mahsus olmak üzere temalarınızı ücretsiz olarak sitenize kuruyoruz.

Temaları Başka Sitede Kullanabilir Miyim?

Satın aldığınız temalar yalnızca tek bir site için lisanslanır. Daha fazla sitede kullanmak için yeniden satın almalısınız.

Whatsapp İletişim
💬 Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?